„Zapachniało wiosną”- konkurs recytacji własnego wiersza

Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności literacko-oratorskich wśród dzieci i młodzieży oraz inspiracja młodych poetów do tworzenia i prezentacji własnej twórczości, a także popularyzacja autorskich utworów poetyckich. Eliminacje przeprowadzone zostaną w czterech kategoriach wiekowych: – 7-10 lat (I-III klasy szkoły podstawowej); – 10-13 lat (IV-VI klasy szkoły podstawowej); – 13-16 lat (I-III klasy gimnazjum); – 16-19 lat (I-III klasy liceum). Szczegóły konkursu „Zapachniało wiosną” dostępne są w załączonym regulaminie. Do pobrania karta zgłoszeniowa.Regulamin Karta zgłoszeniowa

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »