Przedszkolaki pożegnały lato

W dniu 29 września przed południem barwny i dźwięczący korowód z przedszkola z Krasnosielca dotarł do Sielca Nowego na miejsce przygotowane przez rodziców do biwakowania. Spalone podczas marszu kalorie dzieci natychmiast uzupełniły ucztując na świeżym powietrzu. Kiełbaski, pieczone ziemniaki, owoce i ciasta oraz słodycze smakowały wyśmienicie. Najbardziej jednak milusińskim podobały się dowolne zabawy z balonami i piłkami. Przedszkolaki wraz z nauczycielami dziękują bardzo serdecznie rodzicom z Woli Włościańskiej za sponsorowanie i przygotowanie ciast, słodyczy oraz ogniska, a Państwu Wronowskim z Sielca Nowego za przygotowanie terenu do zabawy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »