Psy do adopcji

Poszukujemy nowych domów dla 3 psów, które zostały porzucone przez właścicieli i znalezione na terenie Gminy Krasnosielc. Wszystkie zwierzęta są przesympatyczne i przyjaźnie nastawione do ludzi. Pod naszą opieką znajdują się aktualnie suczka ze szczenięciem. Możliwa jest adopcja matki z małym lub każdego z nich osobno, jednak w drugim przypadku dopiero po upływie ok. 4 tyg., gdyż malec w chwili obecnej nie potrafi sam jeść i jest całkowicie uzależniony od matki. Suczka została odrobaczona i zaszczepiona.
W domu tymczasowym na kochającego pana, bądź panią, czeka też przeurocza łaciata suczka – Mila. Mila jest typową domatorką. To wesoła, wdzięczna sunia, która w dodatku potrafi zachować czystość w domu. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.
Wszystkich, którzy są zainteresowani adopcją suczki ze szczenięciem, razem bądź osobno, proszę o kontakt pod nr tel. 29 71-75-073. Dodatkowe informacje o Mili można uzyskać dzwoniąc pod nr 692-781-745.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »