Dzień Dziecka w drążdżewskim przedszkolu

W czwartek 06 czerwca 2013 roku przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami w miłej i wesołej atmosferze obchodzili swoje święto Dzień Dziecka. Impreza trwała od 9.00 do 12.00. Dzieci
tańczyły, skakały oraz grały w gry: memory, warcaby, kółko i krzyżyk. Były zawody sportowe: rzut piłką do celu, gra w piłkę za pomocą miotły i wiele innych atrakcyjnych zabaw. Odwiedził ich Jeż Władysław i Klaun. Były bańki mydlane małe i duże. Dzieci chętnie śpiewały piosenki razem z prowadzącym całą tę imprezę panem Jarkiem z zespołu Takt. Pogoda dopisała, dzięki czemu wszyscy mogli wspólnie rywalizować w przeciąganiu liny, wygrali chłopcy 2:1. Na koniec każde dziecko dostało upominek i pysznego loda.
Mamy nadzieję, że tak przeżyty Dzień Dziecka na długo zostanie w pamięci każdego przedszkolaka z drążdżewskiego przedszkola. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tak miłego dnia.
Redakcja

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »