Choinka noworoczna w Rakach

W sobotę tj. 18.01.2014 r. w PSP w Rakach odbyła się zabawa – choinka noworoczna. Dzieci świetnie się bawiły w rytm różnorodnej muzyki, ale nie tylko, ponieważ w trakcie zabawy tanecznej wplecionych zostało wiele konkursów. Wśród nich były m. in. taniec na gazecie, gryzienie jabłka na sznureczku, taniec z balonem, a potem słodka nagroda za udział. Po wyczerpującej zabawie, był poczęstunek, który przygotowali rodzice. Oj, było co zjeść! Na koniec zawitał Mikołaj z ogromną ilością prezentów. Aby otrzymać podarunki, dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Było bardzo wesoło, a kiedy Mikołaj rozdał już wszystkie upominki dzieci pożegnały go i zaprosiły za rok.
Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »