Choinka na wesoło w PSP w Krasnosielcu

W sobotę 8 lutego 2014 r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu bawili się na długo wyczekiwanej zabawie choinkowej. Termin był zmieniany ze względu na warunki pogodowe i nieobecność dużej liczby uczniów w szkole. Warto było jednak poczekać. Już o godzinie 14-tej sala gimnastyczna Zespołu Szkół udekorowana przez nauczycieli świetlicy szkolnej, biblioteki i wychowania fizycznego zaczęła zapełniać się miłośnikami tańca. Oprawę muzyczną uroczystości zapewnili absolwenci naszej szkoły: Piotr Bojarski i Artur Greszta.
Dodatkową atrakcją tej szkolnej imprezy było przygotowane przez nauczycielki języka polskiego Bogusławę Dudek, Wiolettę Kuprajtys i Wandę Dziąba przedstawienie teatralne „Kopciuszek na wesoło” w wykonaniu uczniów klas IV a
i IV b. Uczniowie młodszych klas zaprezentowali taniec narodowy „Krakowiak” przygotowany pod kierunkiem p. Anny Kardaś. I w ten sposób uczestnicy zabawy mogli być tego samego dnia na balu u księcia Franciszka, na ludowej zabawie
i współczesnej dyskotece.
Zgodnie z wieloletnią tradycją rodzice klas II a i II b przygotowali sklepik, z którego dochód zostanie przeznaczony na wycieczkę dla uczniów klas drugich. Wszyscy uczestnicy zabawy choinkowej zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przez aktywnie działającą w szkole Radę Rodziców z przewodniczącą – p. Ewą Załęską na czele.

Anna Kardaś
wicedyrektor szkoły

Zapraszamy do galerii
Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »