Sportowe sukcesy uczniów SP w Amelinie

28.02. 2016 r. na hali w Makowie Mazowieckim rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców. Reprezentanci SP w Amelinie trafili do grupy A wraz z SP w Młynarzach, SP w Sypniewie i SP nr1 w Makowie Mazowieckim. W pierwszym spotkaniu bez większych problemów poradziliśmy sobie z „jedynką” wygrywając 3:1. W drugim spotkaniu mierzyliśmy się z Sypniewem i po ciekawym meczu zremisowaliśmy 2:2. O wyjściu z grupy miał zadecydować ostatni mecz z Młynarzami, niestety mimo dużej ilości szans bramkowych przegraliśmy 1:0. Zawody zakończyliśmy na 7 pozycji.
Skład drużyny: Jakub Kowalczyk, Marcin Walendziak, Patryk Mizerek, Damian Gwiazda, Kacper Kowalczyk, Piotr Perzanowski, Marcin Rutkowski, Kacper Ryfa, Maciej Ryłka.
Sukcesem zakończyliśmy zmagania w unihokeju chłopców. Po bardzo dobrej grze na hali w Szelkowie zajęliśmy 3 miejsce. Po losowaniu trafiliśmy do grupy A wraz z SP w Krasnosielcu, SP w Drążdżewie i SP w Gąsewie. Pierwszy mecz graliśmy z Gąsewem gładko wygrywając 4:0 (bramki: Kacper Kowalczyk dwie, Patryk Mizerek i Marcin Walendziak), następnie pokonaliśmy Drążdżewo 2:0 (bramki: Damian Gwiazda i Kacper Kowalczyk), a w meczu o 1 miejsce w grupie po wyrównanym meczu wygraliśmy z Krasnosielcem 3:2 (bramki: Damian Gwiazda, Kacper Kowalczyk i Patryk Mizerek). W półfinale mierzyliśmy się z SP w Czerwonce, niestety mimo walki do końca i kilku świetnych okazji na strzelenie trzeciej bramki przegraliśmy ten mecz 2:3 (bramki: Patryk Mizerek i Kacper Kowalczyk). W meczu o brązowe medale ponownie mierzyliśmy się z Krasnosielcem, mimo zmęczenia i prowadzenia rywali już 2:0 i 3:1, udało się odwrócić losy meczu i ostatecznie zwyciężyć 4:3. (bramki: Piotr Perzanowski, Kacper Kowalczyk i Patryk Mizerek dwie).
Za zajęcie III miejsca otrzymaliśmy pamiątkowy puchar i dyplom, a na szyjach zawodników zawisły brązowe medale.
Skład drużyny: Jakub Kowalczyk (bramkarz) – Marcin Walendziak, Piotr Perzanowski, Damian Gwiazda, Kacper Kowalczyk, Patryk Mizerek (kapitan), Marcin Rutkowski.

Sportowe sukcesy  01 Sportowe sukcesy  03 Sportowe sukcesy  02 Sportowe sukcesy  04

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »