Pasowanie na czytelnika – biblioteka nam niestraszna

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolne zakończyło kilkumiesięczny projekt prowadzony w klasie I pod tytułem „Z książką za pan brat”, którego celem było szerzenie czytelnictwa.
Uczniowie poznali funkcjonowanie biblioteki i pracę bibliotekarza. Poznali różne rodzaje książek, wiedzą gdzie one stoją w bibliotece oraz jak zbudowana jest książka. Uczniowie chętnie brali książki do domu. W ramach współpracy z Biblioteką Publiczną w Krasnosielcu dzieci brały udział w comiesięcznych spotkaniach z bohaterami różnych książek a także w wydarzeniach organizowanych przez bibliotekę szkolną .

Marzenna Orzeł

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »