Kolejny plac zabaw w naszej gminie

Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mogą cieszyć się kolejnym placem zabaw, który powstał w Nowym Krasnosielcu. Ta inwestycja cieszy nie tylko dzieci, ale także rodziców, gdyż dotychczas w miejscowości nie było podobnej atrakcji.

Plac ten jest ogólnodostępny i wyposażony został w różne urządzenia zręcznościowe. Kilka urządzeń zostało przeniesionych z placu zabaw przy przedszkolu w Krasnosielcu, tj. zjeżdżalnia, huśtawka ważka i dwa bujaki na sprężynach. Dodatkowo zostało zakupione nowe urządzenie wspinaczkowe. Miejsce to jest nie tylko kolorowe i atrakcyjne, co przyciąga najmłodszych mieszkańców wsi, ale także bezpieczne, gdyż wszystkie urządzenia posiadają specjalne certyfikaty bezpieczeństwa.

Plac zabaw powstał z inicjatywy mieszkańców Nowego Krasnosielca przy wsparciu finansowym Wójta Gminy Krasnosielc.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »