Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Powszechnie wiadomo, że życzliwym powinno się być codziennie a nie tylko od święta. Tego dnia jednak, bardziej niż na co dzień, uczniowie z Amelina postanowili być dla siebie i innych szczególnie serdeczni.

21 listopada w naszej szkole odbył się Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji każdy z uczniów na kolorowych karteczkach napisał coś miłego do wybranej osoby lub osób. Pozdrowienia, życzenia i podziękowania zostały umieszczone na specjalnej tablicy, aby każdy mógł przeczytać dedykowaną dla niego życzliwą wiadomość.

Ponadto, klasy IV i V napisały listy w języku angielskim z pozdrowieniami do dzieci ze Szkół Podstawowych z zagranicy: Kanady, Stanów Zjednoczonych, Anglii i Australii. Uczniowie w listach przesłali krótki opis siebie i swojej szkoły oraz pozdrowienia z Polski. Mamy nadzieję, że wkrótce dostaniemy odpowiedz zwrotną oraz pozdrowienia od naszych rówieśników z wymienionych krajów anglojęzycznych.

Nad przebiegiem tego wyjątkowego święta czuwała opiekunka SU – pani Anna Wosiak.

1 7

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »