Powiatowy Turniej Gier i Zabaw

W sobotę dnia 27.05.2017 r. na sali gimnastycznej w Drążdżewie odbył się Powiatowy Turniej Gier
i Zabaw Ruchowych dla uczniów klas I – IV ze szkół podstawowych. W zawodach udział wzięło osiem reprezentacji z terenu powiatu makowskiego. Naszymi gośćmi byli: SP Krasnosielc, SP Płoniawy, SP Gąsewo, SP nr 2 Maków Maz., SP Raki, SP Sypniewo i SP Krasiniec. Drużyny składały się z 10 zawodników (5 dziewczynek 5 chłopców). Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Marta Kacprzyńska, Joanna Kacprzyńska, Julia Parzuchowska, Klaudia Bednarczyk, Kamila Obrębska, Hubert Jurczewski, Jakub Kowalczyk, Wojciech Napierkowski, Mateusz Jędrzejewski i Adrian Krawczyk.
Po zaciętej rywalizacji końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Drążdżewie
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Makowie Maz.
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu
Każda ze szkół otrzymała pamiątkowy dyplom, a drużyny zwycięskie medale i puchary. Wszystkim należą się wielkie brawa za zaangażowanie i wolę walki.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »