„W świecie iluzji” czyli jak spędziliśmy czas na Farmie Iluzji

28 września uczniowie klas 1 – 7 SP w Amelinie odwiedzili Park Edukacji i Rozrywki – „FARMA ILUZJI” w Mościskach k. Woli Życkiej.

Miejsce okazało się fantastyczne. Po przekroczeniu bramy, wszyscy na kilka godzin przenieśli się do krainy czarów, wkroczyli w świat na pograniczu rzeczywistości i magii. Wszystko tu zadziwiało, inspirowało, śmieszyło, zaprzeczało zasadom grawitacji, tu niemożliwe stało się możliwe. Atrakcji nie brakowało, (brakowało tylko czasu, by je wszystkie poznać). Latająca Chata Tajemnic dosłownie przyprawiała o zawrót głowy, Lewitujący Kran, który w niewiadomy sposób wisiał w powietrzu i leciała z niego woda, Studnia Nieskończoności, Meble Olbrzyma, Wiklinowy Labirynt, z którego wyjście stanowiło nie lada wyzwanie – to tylko niektóre z nich.Dzieci miały okazję zagrać w partyjkę Giga Szachów. Do tego szalona zabawa na Placu Dmuchańców, skoki na trampolinie, pieczenie kiełbasek. Ależ to były przygody!

Wszyscy doskonale się bawiliśmy! To był dzień pełen radości i śmiechu. Zachęcamy do oglądania zdjęć z naszej wyprawy. Tylko czy są prawdziwe?…

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »