DRODZY MIESZKAŃCY! Lajkujmy zdjęcie Pana Macieja!

Jak już na pewno słyszeliście Pan Maciej Jóźwiak to bardzo zdolny pasjonat fotografii.
W swoim obiektywie niejednokrotnie ujmował piękno rzeki Orzyc jak i całej naszej gminy. Wielokrotnie zdobył nagrody i wyróżnienia za swoje fotografie. Tym razem jego zdjęcie zostało wybrane do finału konkursu pt. „Mazowsze bliskie sercu”. Aby pomóc zdobyć nagrodę główną, którą są warsztaty fotograficzne (jeśli Pan Maciej wygra) odbędą się właśnie u nas – na terenie naszej gminy, zachęcamy do oddania głosu na jego zdjęcie. W tym celu udostępniamy Państwu link, na którym zamieszczone są fotografię z możliwością oddania lajka: Link do zdjęcia

Lajkujmy zdjęcie Pana Macieja!

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »