Projekt: ,,Kibicowo na stadionie z Komisarzem Golkiem”

W środę 29 listopada 2017 r Szkołę Podstawową w Drążdżewie odwiedził pan policjant dzielnicowy z Krasnosielca – pan Łukasz Łazarz. Pan policjant przeprowadził zajęcia w kl. IV w ramach akcji profilaktycznej: „Kibicowo na stadionie z komisarzem Golkiem”. Celem akcji było propagowanie zasad fair play oraz kształtowanie wśród dzieci pozytywnych zachowań podczas imprez sportowych.

Fantastycznie jest być kibicem, dobrze i bezpiecznie bawić się na stadionie. Ale każdy prawdziwy kibic zawsze stosuje następujące zasady:

  • Robi dużo pozytywnego hałasu – dopinguje swoją drużynę skandując, śpiewając, klaszcząc, skacząc rytmicznie.

  • Nie używa wulgarnych słów!

  • Dba o strój – ma klubowy szalik, koszulkę, flagę, a nawet barwy na twarzy.

  • Słucha poleceń ochrony i policji!

  • Zawsze wspiera swoją drużynę do końca!!!

Podsumowaniem zajęć było otrzymanie od pana policjanta dyplomu uczestnictwa w projekcie: „Kibicowo na stadionie z Komisarzem Golkiem”. Pan dzielnicowy wręczył uczniom pamiątkowe plany lekcji z wizerunkiem policji. Ponadto dzieci miały okazję poznać jak wyglądają kajdanki i w jakich okolicznościach policjant je stosuje. Zajęcia zakończone zostały wspólnym zdjęciem uczniów klasy czwartej z policjantem panem Łukaszem Łazarzem i z panią wychowawczynią Pauliną Zduniak.

Dziękujemy panu dzielnicowemu za ciekawie przeprowadzone zajęcia.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »