„KOSTKA znaczy WIĘCEJ”

15 września liczna grupa uczniów, rodziców i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Amelinie udała się do Przasnysza, aby potem dołączyć do innych pielgrzymów wędrujących do Rostkowa – miejsca narodzin św. Stanisława Kostki. Tegoroczna 36 pielgrzymka odbywała się pod hasłem „KOSTKA znaczy WIĘCEJ”. Po godzinnej wędrówce Rostkowo powitało pątników rzęsistym deszczem, jednak nie przeszkodziło nam to, aby czynnie uczestniczyć we Mszy Świętej, której przewodniczył ks. bp Mirosław Milewski, a homilię wygłosił ks. Kamil Kowalski. Po błogosławieństwie, gdy wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu, nad Rostkowem zaświeciło piękne słońce.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »