Kontakt

Sekretariat

tel. 29 71-75-073
fax: 29 71-75-074
e-mail: ugkrasnosielc@post.pl
Masz pytania? Napisz do nas używając poniższego formularza:





Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości

Przepisz treść z obrazka
captcha

Kontakt z pracownikami urzędu

Referat finansowo-podatkowy
Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Wiesława Andruchewicz 71 400-57 w.adruchewicz@ugkrasnosielc.pl 6
Paulina Beczak 71 400-57 p.beczak@ugkrasnosielc.pl 6
Wanda Brakoniecka 71-400-52 w.brakoniecka@ugkrasnosielc.pl 2
Krystyna Olszewska 71-400-52 k.olszewska@ugkrasnosielc.pl 2
Mirosława Waszczak 71-400-53 m.waszczak@ugkrasnosielc.pl 4
Katarzyna Kurzyńska 71-400-53 k.kurzynska@ugkrasnosielc.pl 4
Mirosława Załęska 71-400-55 m.zaleska@ugkrasnosielc.pl 5
Ewa Jaworska 71-400-55 e.jaworska@ugkrasnosielc.pl 5
Referat Rozwoju i Promocji Gminy
Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Przemysław Ferenc 71-400-41 p.ferenc@ugkrasnosielc.pl 20
Edyta Terlik 71-400-42 e.terlik@ugkrasnosielc.pl 15
Teresa Bachmura 71-400-45 t.parciak@ugkrasnosielc.pl 15
Agnieszka Pokora 71-400-47 a.pokora@ugkrasnosielc.pl 21
Urząd Stanu Cywilnego
Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Elżbieta Czarnecka 71-400-46 e.czarnecka@ugkrasnosielc.pl 7
Urszula Ostrowska 71-400-49 u.ostrowska@ugkrasnosielc.pl 20
Obsługa Rady Gminy i Działalność Gospodarcza
Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Małgorzata Janowska 71-400-44 m.janowska@ugkrasnosielc.pl 16
Refart Oświaty
Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Agnieszka Klik 71-400-58 zosipkrasnosielc@gmail.com 18
Agnieszka Koterwas 71-400-58 zosipkrasnosielc@gmail.com 18
Ewelina Czaplicka

Agnieszka Zduniak

71-400-60

71-400-60

zosipkrasnosielc@gmail.com

zosipkrasnosielc@gmail.com

19

19

Teresa Wierzbicka 71-400-59 zosipkrasnosielc@gmail.com 17

 

Ośrodek Pomocy Społecznej
Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Anna Maluchnik 71-400-43 opskrasnosielc@post.pl 8
Agata Olbryś 71-400-54 opskrasnosielc@post.pl 9
Irena Kurzac 71-400-61 opskrasnosielc@post.pl 10
Irena Grabowska 71-400-43 opskrasnosielc@post.pl 8
Barbara Cierlińska 71-400-43 opskrasnosielc@post.pl 8
Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Małgorzata Bielawska 71-752-74 5 GOK
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013