Kontakt

Sekretariat

tel. 29 71-75-073
fax: 29 71-75-074
e-mail: ugkrasnosielc@post.pl
Masz pytania? Napisz do nas używając poniższego formularza:






    Imię i nazwisko *

    Adres email *

    Treść wiadomości

    Przepisz treść z obrazka
    captcha

    Kontakt z pracownikami urzędu

    Referat finansowo-podatkowy
    Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
    Wiesława Andruchewicz 71 400-51 w.adruchewicz@ugkrasnosielc.pl 6
    Paulina Beczak 71 400-51 p.beczak@ugkrasnosielc.pl 6
    Monika Grzybowska

    Wanda Brakoniecka

    Alicja Mizerek

    71-400-52

    71-400-52

    71-400-52

    m.grzybowska@ugkrasnosielc.pl

    w.brakoniecka@ugkrasnosielc.pl

    a.mizerek@ugkrasnosielc.pl

    2

    2

    2

    Mirosława Waszczak 71-400-53 m.waszczak@ugkrasnosielc.pl 4
    Katarzyna Kurzyńska 71-400-53 k.kurzynska@ugkrasnosielc.pl 4
    Marlena Dobrzyńska 71-400-55 m.dobrzyńska@ugkrasnosielc.pl 5
    Ewa Jaworska

    Aneta Perzanowska
    71-400-55

    71-400-48

    e.jaworska@ugkrasnosielc.pl

    a.perzanowska@ugkrasnosielc.pl

    5

    1

    Referat Rozwoju i Promocji Gminy
    Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
    Edyta Terlik 71-400-42 e.terlik@ugkrasnosielc.pl 15
    Teresa Bachmura

    Anna Górska

    Monika Szewczak

    71-400-45

    71-400-45

    71-400-41

    t.parciak@ugkrasnosielc.pl

    a.gorska@ugkrasnosielc.pl

    m.szewczak@ugkrasnosielc.pl

    15

    15

    20

    Agnieszka Pokora 71-400-47 a.pokora@ugkrasnosielc.pl 21
    Urząd Stanu Cywilnego
    Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
    Elżbieta Czarnecka 71-400-46 e.czarnecka@ugkrasnosielc.pl 7
    Urszula Ostrowska 71-400-49 u.ostrowska@ugkrasnosielc.pl 20
    Obsługa Rady Gminy i Działalność Gospodarcza
    Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
    Małgorzata Janowska 71-400-44 m.janowska@ugkrasnosielc.pl 16
    Referat Oświaty
    Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
    Agnieszka Klik 71-400-58 zosipkrasnosielc@gmail.com 18
    Agnieszka Koterwas 71-400-58 zosipkrasnosielc@gmail.com 18
    Ewelina Czaplicka

    Agnieszka Zduniak

    71-400-60

    71-400-60

    zosipkrasnosielc@gmail.com

    zosipkrasnosielc@gmail.com

    19

    19

     

    Ośrodek Pomocy Społecznej
    Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
    Anna Maluchnik 71-400-43 opskrasnosielc@post.pl 8
    Marzena Tupacz 71-400-54 opskrasnosielc@post.pl 9
    Ewa Płocharczyk 71-400-61 opskrasnosielc@post.pl 10
    Katarzyna Ryłka 71-400-43 opskrasnosielc@post.pl 8
    Barbara Cierlińska

    Dominika Wierzbicka

    Małgorzata Sierak

    71-400-43

    71-400-56

    71 400 -66

    opskrasnosielc@post.pl

    opskrasnosielc@post.pl

    opskrasnosielc@post.pl
    8

    8a

    8a

    Ośrodek Doradztwa Rolniczego
    Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
    Piotr Budny 71-752-74 5 GOK

     

    Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
    Translate »