Baza noclegowa

Gospodarstwo agroturystyczne w Niesułowie

Tu latem niebo zapełnia się ptakami. Bociany uczą się latać, a skowronki wiszą w powietrzu śpiewając. Codziennie przelatują klucze dzikich gęsi w drodze na żerowiska i z powrotem.

Do dyspozycji gości jest dom w stylu wiejskiego dworku. W jego wnętrzach znajdują się trzy pokoje gościnne ze stylowym wyposażeniem, salonik z kominkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z wanną i prysznicem.

Gospodarstwo gwarantuje: wypoczynek w okolicy pełnej lasów i świeżego powietrza o wspaniałym mikroklimacie, profesjonalną obsługę gości z pełnym pakietem wyżywienia (lub bez wyżywienia), produkty z własnej spiżarni zaopatrzonej w kiszone ogórki i kapustę, warzywa, marynaty, dżemy i inne specjały, wynajem pokoju o wysokim standardzie dla osób piszących prace naukowe, leniuchowanie na tapczanie z książką z pokaźnego księgozbioru właścicieli, w okresie lipiec-sierpień, terapię regenerującą wzrok na bazie borówki amerykańskiej z własnej ekologicznej plantacji, możliwość poznania życia na prawdziwej wsi.

Łazowianka

Gospodarstwo agroturystyczne „Łazowianka” znajduje się przy drodze wojewódzkiej 544 w sąsiedztwie ogromnego kompleksu leśnego, przepełnionego owocami lasu i zwierzyną, oraz rezerwatu Zwierzyniec. W pobliżu biegnie ścieżka przyrodniczo-edukacyjna i przepływa urokliwa rzeka Orzyc.

Obiekt jest nowo wybudowany. Pokoje przestronne, częściowo wykończone boazerią drewnianą z łazienkami. Pomieszczenie kuchenne dostępne dla wszystkich gości. Gospodarstwo współpracuje z Fundacją „Wędzarnicza Brać” i portalem www.wedlinydomowe.pl.

Oferta Łazowianki przeznaczona jest dla tych, którzy poszukują wypoczynku w zacisznej posiadłości na łonie natury i gotowi są choć przez chwilę zasmakować przyjemności życia na wsi. Pobyt tu sprawi, że goście poczują się jak nowo narodzeni. Cisza, spokój oraz życzliwość gospodarzy to tylko niektóre z zalet tego gospodarstwa agroturystycznego.

Na jego terenie do dyspozycji gości znajduje się oddzielny dom oraz duża przestrzeń wokół niego. Otoczenie domu zagospodarowane jest zielenią. W wyposażeniu gospodarstwa znajdują: miejsce na ognisko, sala telewizyjna, sala kominkowa, grill, ogolnodostępna pralka, klimatyzacja, parking, plac zabaw dla dzieci.

W Łazowiance goście ze zwierzętami są mile widziani.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »