Złote Gody

Złote Gody

Dnia 19 grudnia 2021r. w Gminie Krasnosielc odbyła się uroczystość z okazji Złotych Godów. Swój jubileusz świętowało 18 par, które w latach 1969-1971 wstąpiło w związek małżeński.

Obchody rozpoczęła Msza Święta odprawiona w intencji jubilatów w Kościele pw. św. Jana Kantego w Krasnosielcu przez księdza proboszcza Andrzeja Kotarskiego. Po nabożeństwie Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński skierował do jubilatów słowa uznania
i szacunku dla wszystkich par, które mimo wielu przeciwności losu dotrzymały danej ponad pięćdziesiąt lat temu przysięgi. Życzył także kolejnych lat wspólnego życia w dobrym zdrowiu, zgodzie i miłości.

Po Mszy Świętej Wójt w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Ponadto każda para otrzymała okolicznościowy dyplom przygotowany przez księdza proboszcza, grawerowaną statuetkę oraz tort. Dopełnieniem uroczystości było pamiątkowe wspólne zdjęcie.

W imieniu mieszkańców naszej gminy jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje z okazji tak wyjątkowego święta i życzymy zdrowia, spokoju oraz samych radosnych dni i kolejnych wspaniałych jubileuszów.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »