RUSZA BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ W DRĄŻDŻEWIE

W dniu 22.04.2008 r. rozpoczęły się prace przy budowie sali gimnastycznej w Drążdżewie. Inwestycja ta została rozłożona na trzy lata i potrwa do lipca 2010 r. Jest to już piąta inwestycja, na którą po prawidłowo i skutecznie złożonym wniosku, Gmina otrzymała w roku bieżącym dofinansowanie ze środków zewnętrznych.Z Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Mazowieckiego przeznaczono na ten cel 900.000 zł. Wartość całej inwestycji to 1.424.175,37 zł. Jest to wielki sukces, ponieważ tylko dwie gminy z powiatu makowskiego otrzymały dofinansowanie z tego programu. Wykonawcą prac jest firma SKŁAD BUDOWLANY EKO-HURT z Nidzicy. O postępach prac będziemy Państwa sukcesywnie informować.

Sekretarz Gminy Paweł Ruszczyński