Dni Krasnosielca

Uczestnicy mieli okazję sprawdzić się w następujących konkurencjach: przeciąganie liny, bieg w workach, rodzinny skok w dal, wałkowanie ciasta, „Stong-Man”, piłka siatkowa plażowa. Podczas konkurencji „Kulinarne dziedzictwo” podziwialiśmy umiejętności kulinarne reprezentantów wsi. Każdy mógł spróbować i ocenić walory smakowe znakomicie wypieczonych chlebów, rejbaka i sodziaków, a dodatkowo otrzymać przepis na każdą z degustowanych potraw. W ramach konkurencji „Super Wieś” i turnieju „Polki” uczestnicy zaprezentowali swoje zdolności artystyczne i taneczne. Wszystkim konkurencjom towarzyszyły liczne emocje i zacięta rywalizacja. Niezwyciężoną drużyną okazały się być Pienice, których od początku do końca wspierała Pani Józefa Kołakowska – sołtys wsi. Atmosferę podczas Turnieju Wsi umilały występy DJ-ów. Po zakończeniu rozgrywek wystąpiła Ola Ost wraz z zespołem pop-rockowym z Warszawy. Niestety w tym roku pogoda nam nie dopisała i występ zespołu Disco Polo Ful został przerwany ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Nie odbył się też występ zespołu Ymax z Krasnosielca.
Festyn kulturalny w niedzielę rozpoczął się przeglądem orkiestr dętych. W tym dniu odbywał się również Turniej Gmin. Podczas tego etapu zabrakło przedstawicieli Gminy Baranowo. W rozgrywkach zmierzyły się władze Krasnosielca i Goworowa. Wiele emocji przyniósł finał Turnieju Piłki Nożnej. Puchar Wójta i Proboszcza udało się zdobyć drużynie z Przytuł. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy zespołów: Quest, Perfect Crime i Czaqu. Nie zabrakło również naszego rodzimego kabaretu „Nowa Pięta”. Gwiazdą festynu była Adrianna Biedrzyńska, której występ przyciągnął największą liczbę publiczności. Tradycyjnie odbyła się zabawa taneczna. Mieliśmy też okazję podziwiać pokaz sztucznych ogni.
Wszystkich, którym się podobało i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji bawić się razem z nami zapraszamy za rok!!!

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »