Rajd rowerowy

Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli kontynuuje realizację Projektu „Stawiamy na młodość – organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży Gminy Krasnosielc” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. W niedzielę 12.10.2008 r. w Rakach odbył się rajd rowerowy, w którym uczestniczyli uczniowie gminnych szkół podstawowych i gimnazjum wraz opiekunami. Strażacy, policja oraz wolontariusze obecni podczas rajdu z pewnością przyczynili się swoją działalnością do jego bezpieczeństwa. Trasa liczyła 5 km. Wszyscy uczestnicy szczęśliwie dotarli do mety. Wyróżniono 12 osób:
– trzy dziewczęta i trzech chłopców ze szkół podstawowych,
– trzy dziewczęta i trzech chłopców w wieku gimnazjalnym.
Po trudzie włożonym w zaciętą rywalizację każdy mógł odpocząć przy ognisku i posilić się pieczoną kiełbaską.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »