Dzień Edukacji Narodowej

W przeddzień święta Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zorganizował kabaret w podziękowaniu dla nauczycieli za trud nauczania i wychowana. Uczniowie w zabawny sposób przedstawili realia szkolnego życia ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. Dopełnieniem składanych życzeń było wręczenie kwiatów członkom Rady Pedagogicznej, którzy każdego dnia otwierają przed uczniami coraz szersze horyzonty wiedzy. Uczniowie również docenili pracę pracowników administracyjnych, którzy dbają o to by w szkole panował ład i porządek.
W odpowiedzi na uczniowski apel głos zabrała pani dyrektor, która we własnym imieniu wyraziła serdeczne podziękowania dla podwładnych. Nagrodą dyrektora zostali wyróżnieni nauczyciele: Anna Zega, Aniela Szewczak, Paweł Dudek, Justyna Brzuzy; oraz pracownicy administracyjno- gospodarczy: Ewelina Michalak, Irena Kuśmierczyk.
Imprezę uświetnili zaproszeni goście: Teresa Wierzbicka- dyrektor ZOSiP w Krasnosielcu, Tomasz Olszewik- przewodniczący Rady Gminy Krasnosielc oraz Bożena Tupacz- przewodnicząca Rady Rodziców.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »