Święto Pluszowego Misia w Rakach

W dniu uroczystości każde dziecko zjawiło się w bibliotece ze swoim misiem. Na początku pani Katarzyna Ptak, mama trójki uczniów z naszej szkoły, przeczytała kilka opowiadań z książki „Miś Uszatek”. Każde dziecko złożyło życzenia swojemu misiowi i wspólnie zaśpiewaliśmy „Sto Lat”. Następnie bibliotekarka przypomniała dzieciom historię pluszowego misia i znane postacie misiów. Potem było już tylko słodko i wesoło. Był konkurs szybkiego wylizywania miodu, śpiewanie piosenek o misiach, zagadki, zgadywanki i wiele wesołych zabaw. Dzieci z przedszkola obejrzały film o przygodach Misia Paddingtona. W radosnych nastrojach, dzieci wróciły do swoich domów.
Marzenna Orzeł – nauczyciel bibliotekarz

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »