Choinka w PSP w Rakach

zaprezentowały się dzieci z klas I-III, które uczestniczyły w zajęciach z rytmiki. Z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych i dzwonków chromatycznych wykonały kolędy. Warto dodać, iż zajęcia te były finansowane z funduszu Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. W dalszej części dzieci należące do zespołu wokalnego pod kierunkiem pani Małgorzaty Regulskiej zaśpiewały przepiękne kolędy. Zespołowi akompaniował uczeń klasy VI –Jakub Mikulak. Po gromkich brawach dzieci oczekiwały na przybycie Mikołaja. Jak co roku przybył punktualnie z workiem pełnym prezentów.
Weronika Chojnowska nauczycielka PSP Raki

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »