Kolędy i Pastorałki

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Rakach zaprezentowali się na wysokim poziomie, uzyskując czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach. Uczennica Żaneta Skwiot zajęła II miejsce w kategorii solistów klas I-III. Zaprezentowała kolędę ,,Maleńka Miłość”. W kategorii zespoły klasy I-III nasi uczniowie zajęli I i II miejsca. I miejsce dla zespołu za wykonanie kolędy ,,Gore Gwiazda Jezusowi”. II miejsce dla Marii Glinka i Marty Rostkowskiej z towarzyszeniem zespołu wokalnego za wykonanie kolędy ,,W Betlejem”. W kategorii klas starszych II miejsce zajął nasz zespół wokalny za wykonanie kolędy ,,Złota Jerozolima”. Zespołom i solistce akompaniował Jakub Mikulak.
Małgorzata Regulskanauczycielka PSP w Rakach

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »