Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniach 29-30 grudnia 2008 r. uczniowie PSP Raki wzięli udział w XVIII Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego w Radości, organizowanym przez Parafialny Klub Sportowy Radość pod kierownictwem księdza Mirosława Mikulskiego. W turnieju wzięło udział 435 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Klubów Parafialnych z Polski, Litwy i Ukrainy. Naszą szkołę reprezentowali: Kruk Adam, Kaszuba Łukasz, Stefański Adrian, Stryjewski Błażej, Ptak Adam, Stefański Kamil, Gołota Bartosz, Mikulak Jakub, Błaszczak Łukasz. Stryjewski Błażej zajął I miejsce w swojej kategorii, Kruk Adam I miejsce w finale B. Również w finale B I miejsce zajął Adrian Stefański, a II miejsce Adam Ptak. Wszyscy z Radości powrócili zadowoleni i radośni.
Krzysztof Czarnecki nauczyciel PSP w Rakach

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »