Dzień Patrona w Publicznej Szkole Podstawowej w Rakach

,, Jest takie miejsce…”
W miesiącu lutym obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. To bardzo ważny i szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie wysłuchali część artystyczną, która przybliżyła im losy i dzieje powstańców styczniowych w naszej okolicy. Następnie wszyscy udali się do miejsca pamięci narodowej -,,Szubienicy”, by tam złożyć kwiaty i zapalić znicze. Minutą ciszy zebrani uczniowie i nauczyciele uczcili pamięć poległych powstańców. I chociaż minęło już 146 lat od tych krwawych wydarzeń, to w naszych sercach pamięć o powstańcach jest wciąż żywa. Uroczystość przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Agnieszki Mikulak. Dyrektor PSP w Rakach Teresa KaszubaFot. Krzysztof Czarnecki

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »