Osiągnięcia PSP Drążdżewo w tenisie stołowym

I tak od najmłodszych: II miejsce Kęszczyk Daniel – rocznik 2000 I miejsce Klik Adrian – rocznik 1998 I miejsce Tupacz Elżbieta – rocznik 1997 II miejsce Piotrak Olga – rocznik 1997 III miejsce Jagodziński Alan – rocznik 1997 II miejsce Filipiak Kinga – rocznik 1996 V miejsce Dudek Mateusz – rocznik 1996 VI miejsce Radziński Kamil – rocznik 1996 IV miejsce Ptak Kamil – rocznik 1997
Dnia 15 lutego 2009 jako zwycięzcy zawodów powiatowych startowaliśmy w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej ten to jednocześnie ostatni etap eliminacji do finału XI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży. Rozegrano go w Ostrołęce. W turnieju uczestniczyło po 12 najlepszych drużyn z 6-ciu powiatów w kategorii dziewcząt i chłopców. Obie nasze drużyny tj. dziewczęta i chłopcy wywalczyły miejsca drugie. Uważam to za duży sukces. Skład drużyny dziewcząt: Tupacz Elżbieta, Biedrzycka Katarzyna i Filipiak Kinga – puchar i dyplom dla szkoły. Skład drużyny chłopców: Dudek Mateusz, Radziński Kamil i Klik Adrian – puchar i dyplom dla szkoły. Czy w/w zespoły awansowały do finału igrzysk dowiemy się niebawem z komunikatu organizatora igrzysk.
Dnia 25 lutego 2009 startowaliśmy indywidualnie (zajmując czołowe miejsca w powiecie) w Mistrzostwach Międzypowiatowych 54 Turnieju Tenisa Stołowego im. Janusza Strzałkowskiego. Odnieśliśmy wielki sukces. I tak: I miejsce i awans do finału w kategorii chłopców w roczniku 1996 – 1997 Elżbieta Tupacz II miejsce i awans do finału w kategorii dziewcząt w roczniku 1996 – 1997 Mateusz Dudek Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami.
Dnia 07.03.2009 startowaliśmy w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanego przez PUKS „Albert” w Makowie Mazowieckim. Wśród dziewcząt w roczniku 1996-1998: III miejsce Katarzyna Biedrzycka VI miejsce Milena Ptak Wśród chłopców: I miejsce Mateusz Dudek II miejsce Adrian Klik III miejsce Kamil Radziński IV miejsce Kamil Ptak Za pierwsze trzy miejsca uczniowie otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Dnia 15.03.2009 r. czteroosobowa reprezentacja PSP w Drążdżewie uczestniczyła w Młynarzach w X Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego – indywidualne wyniki: I miejsce Adrian Klik – Kategoria klas IV i młodsi I miejsce Elżbieta Tupacz – Kategoria dziewczęta szkoły podstawowe I miejsce Mateusz Dudek – Kategoria klas V-VI II miejsce Kamil Radziński – Kategoria klas V-VI Uczniowie nagrodzeni zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi
Paweł Dudek

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »