Spotkanie z autorem książek dla dzieci – panem Pawłem Beręsewiczem

W sposób zabawowy dzieci poznawały tajniki pracy pisarza. Ważnym momentem było wspólne napisanie opowiadania. W trakcie rozmowy z autorem dzieci zadawały wiele pytań dotyczących pracy pisarza. Na wiele pytań autor odpowiadał wierszykami, które sam wcześniej napisał. Na zakończenie autor rozdał autografy, a dzieci podziękowały panu Beręsewiczowi za ciekawe, niecodzienne spotkanie. My zaś dziękujemy pani Krystynie Wierzbickiej – Rybackiej – dyrektor Publicznej Biblioteki Samorządowej w Krasnosielcu – za zaproszenie pisarza do naszej szkoły.

Redakcja szkolna Fot. – K. Czarnecki

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »