Wycieczka do Ośrodka Zdrowia w Krasnosielcu

W miesiącu marcu uczniowie kl. I – III z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rakach odbyły niecodzienną wycieczkę do Ośrodka Zdrowia w Krasnosielcu. Panie pielęgniarki pokazały dzieciom pomieszczenia ośrodka oraz omówiły ich przeznaczenie. Zademonstrowały niektóre przyrządy i sprzęty medyczne. Dzieci obejrzały gabinet lekarski i zabiegowy.Na zakończenie na dzieci czekał słodki poczęstunek i herbata. Serdecznie dziękujemy paniom z Ośrodka Zdrowia i pani doktor Ewie Jastrzębskiej za umożliwienie nam zwiedzenia Ośrodka oraz za miłą i serdeczną atmosferę.
Tekst – Redakcja szkolna Fotografia – M. Orzeł

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »