Sezon wycieczkowy w pełni

Chociaż była to wycieczka jednodniowa to dostarczyła dzieciom wielu wrażeń isatysfakcji. W Muzeum Przyrody w Drozdowie wycieczkowicze mogli podziwiać zwierzęta i rośliny, które do tej pory oglądali tylko na firmach lub obrazkach. Spektakl teatralny pt. “Karius i Baktus” w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży nie tylko uwrażliwił milusińskich na podstawowe zasady higieny jamy ustnej, uświadomił skutki nadmiernego spożywania słodyczy, ale też dostarczył takich emocji, że dzieci zgotowały aktorom owacje na stojąco. Po poczęstunku w McDonaldsie dwugodzinny pobyt w salonie zabaw “Fantazja” w Ostrołęce zapewnił im ekstremalnych wrażeń imożliwości wyładowania nadmiaru energii. Dzieci, chociaż zmęczone, wróciły do domów zadowolone, bogatsze w nowe doświadczenia i miłe wspomnienia.
Bożena Gołota

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »