Trwają prace przy budowie sali w Drążdżewie

Niedawno rozpoczął się drugi etap budowy sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Drążdżewie. Do chwili obecnej zostały wykonane: – roboty zewnętrzne i ziemne, – roboty betonowe, żelbetowe i murowe, – konstrukcja dachu, – montaż okien, – instalację centralnego ogrzewania, – roboty wodociągowo – kanalizacyjne. Rozpoczęto wylewkę posadzek. Wartość robót II etapu zgodnie z harmonogramem wyniesie 493,2 tyś zł. Przypominam, że gmina otrzymała dofinansowanie na realizację tej inwestycji ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w kwocie 900000 zł. brutto.