Dni Krasnosielca 2009

Po emocjonującym Turnieju Wsi wszyscy z ogromnym zainteresowaniem oglądali pokaz Capoeiry, czyli brazylijskiej sztuki walki połączonej z tańcem. Po występie zespołu Autobiografia z przebojami Perfectu wytrwali bawili się na zabawie tanecznej. W trakcie sobotnich atrakcji można było skosztować pysznej grochówki, którą przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Niesułowie. Niedzielne popołudnie rozpoczęło się bardzo pouczającym spektaklem „Poskromienie złośnika”, który z pewnością zainteresował zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Następnie usłyszeliśmy przepiękne i nieprzemijające przeboje Czerwonych Gitar i Maanamu. Liczna publiczność przybyła na występ naszego rodzimego kabaretu NOO, znanego do niedawna jako kabaret Pięta. W tym roku gwiazdą wieczoru był zespół Big Day. Obok tych wszystkich atrakcji trwał Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta. Do ostatecznych rozgrywek doszły drużyny z Pienic i Przytuł. Finał przyniósł zwycięstwo dla Pienic, drugie miejsce zajęły Przytuły, a trzecie Grądy. Po raz pierwszy w Krasnosielcu gościliśmy Indian, którzy prezentowali tańce indiańskie i przygotowali różne atrakcje dla najmłodszych. Smakowite kąski na niedzielę przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich z Raków. Tegoroczne Dni Krasnosielca były współfinansowane ze środków PPWOW, a i liczni sponsorzy nie szczędzili grosza aby wspomóc gminną imprezę, za co jeszcze raz dziękujemy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »