Zakończono budowę boiska

To już trzeci obiekt sportowy powstały na terenie naszej gminy, który ma ogromne znaczenie dla stworzenia warunków do rozwoju fizycznego dzieci i młodzieży oraz popularyzacji sportu wśród dorosłych (w poprzednim roku rozpoczęto budowę pełnowymiarowej sali gimnastycznej w Drążdżewie oraz wybudowano wielofunkcyjne boisko przy Placu Kościelnym w Krasnosielcu). Z inicjatywy władz gminy na boisku zostało zainstalowane oświetlenie stadionowe o wartości ok. 15 tys. zł. Umożliwi to dostępność boiska w godzinach wieczornych oraz zapewni komfortowe warunki dla wszystkich graczy. W sąsiedztwie boiska wykonano także chodnik z kostki brukowej. Starosta Makowski zobowiązał się do sfinansowania montażu monitoringu na nowopowstałym boisku. Przypominam, iż inwestycja ta zostanie dofinansowana w kwocie 350000,00 zł z Funduszu Rozwoju Bazy Sportowej.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »