Złoto dziewcząt, złoto chłopców – indywidualnie i drużynowo

Klasa V-VI (dziewczęta) I miejsce Elżbieta Tupacz II miejsce Kinga Gałązka Klasa V-VI (chłopcy) I miejsce Adrian Klik III miejsce Alan Jagodziński Klasa IV i młodsi (chłopcy) III miejsce Daniel Kęszczyk VI miejsce Kacper Włodarski
Uczniowie za miejsca I-VI zostali nagrodzeni dyplomami, a za miejsca I-III dodatkowo medalami. W/w zawodnicy awansowali do turnieju międzypowiatowego. Swoją wiodącą rolę w tenisie stołowym na szczeblu powiatu potwierdzili również zawodnicy PSP w Drążdżewie w rozegranym dnia 21.11.2009 r. w Różanie turnieju drużynowym w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Klasyfikacja końcowa turnieju drużynowego: Dziewczęta klas V-VI I miejsce drużyna w składzie :Ela Tupacz- Kinga Gałązka III miejsce drużyna w składzie: Olga Piotrak –Milena Ptak Chłopcy klas V-VI I miejsce drużyna: Alan Jagodziński- Mateusz Faderewski Chłopcy klas IV i młodsi III miejsce drużyna w składzie Daniel Kęszczyk –Artur Róziecki VII miejsce drużyna w składzie: Patryk Faderewski –Szymon Zadrożny
Zawodnicy za miejsca I-III zostali nagrodzeni medalami, zaś szkołę wyróżniono pucharami i dyplomami. Pierwsze drużyny dziewcząt i chłopców klas V-VI awansowały do turnieju międzypowiatowego, który rozegrany zostanie na przełomie lutego i marca 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Ostrołęce. Czy następnym etapem naszych ,,złotek” będzie finał igrzysk? Jedno jest pewne – będziemy walczyć do końca .
Trener reprezentacji szkoły – Paweł Dudek

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »