Wigilijna sesja Rady Gminy

22 grudnia odbyła się wyjątkowa sesja Rady Gminy Krasnosielc. Wyjątkowa, ponieważ rozpoczęta została przez dziecięcy zespół kolędniczy ze Szkoły Podstawowej w Amelinie, a nie jak zwykle przez przewodniczącego rady. Przedstawiona przez uczniów szopka wigilijna zachwyciła wszystkich zebranych. W zamian za dostarczenie ujmujących wrażeń dzieci otrzymały od władz gminy słodkie upominki. Następnie wójt Andrzej Czarnecki poinformował o działaniach międzysesyjnych oraz podjęto uchwałę w sprawie zmian w budżecie. Na zakończenie włodarze naszej gminy, radni i sołtysi podzielili się opłatkiem, a wójt złożył życzenia świąteczne nie tylko dla uczestników spotkania, ale dla wszystkich mieszkańców Gminy Krasnosielc.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »