Sportowa ,,Radość ’’

Pracowite, ponieważ wróciły aż z pięcioma pucharami i wszyscy z nagrodami. Interesujące, ponieważ puchary i nagrody naszym uczniom wręczali wybitni sportowcy m.in. złoty medalista olimpijski, wielokrotny medalista Mistrzostw Europy i Polski w boksie p. Wiesław Rutkowski, Mistrz Świata w Boksie Zawodowym Diablo Włodarczyk oraz inni znani sportowcy i ludzie świata sportu. Nasi zawodnicy mieli możliwość spotkać się w sportowej rywalizacji oraz na wspólnej zabawie z rówieśnikami z Litwy i Białorusi. Nawiązali nowe znajomości i przyjaźnie. Pełni pozytywnych emocji i wrażeń na pewno będą wielokrotnie wracać w rozmowach z kolegami do wspomnień z turnieju.
Wyniki: I miejsce w swoim roczniku Elżbieta Tupacz z kl. VI I miejsce Alan Jagodziński –klasa VI I miejsce Daniel Kęszczyk –klasa III II miejsce Kamil Ptak –klasa VI III miejsce Olga Piotrak- klasa VI
Poza podium, ale w ścisłej czołówce turnieju uplasowali się : Milena Ptak (kl. V) , Adrian Klik (kl. V), Szymon Zadrożny i Patryk Faderewski (kl. III) oraz Dariusz Radziński z kl. IV. W turnieju uczestniczyło łącznie ponad 500 zawodniczek i zawodników z trzech krajów.
Dziękuję Urzędowi Gminy w Krasnosielcu za sfinansowanie nam wyjazdu na jakże istotny z punktu widzenia sportowo –wychowawczego turniej.
Paweł Dudek Nauczyciel wychowania fizycznego

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »