Młodzież Seniorom

Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili przy przebojach Seweryna Krajewskiego, wykonanych przez uczniów i absolwentów gimnazjum. Salwy śmiechu padały podczas scenek rodzajowych przedstawiających epizody z życia rodzinnego i szkolnego. Uczennice gimnazjum i szkoły podstawowej zaprezentowały fantastyczne układy taneczne. Było dużo wspaniałych wrażeń i dobrej zabawy. Program imprezy został przygotowany przez Panie: Małgorzatę Turowską, Ninę Grabowską i Agnieszkę Gałązka. Do szkolnej sali gimnastycznej przybyła ponad setka gości. Poza obszernym gronem Babć i Dziadków zaproszenie przyjęli: Sekretarz Gminy – Paweł Ruszczyński (choć do seniorów nie należy), Przewodniczący Rady – Tomasz Olszewik oraz radni gminni. Przepełniona gośćmi sala oznacza, że takie międzypokoleniowe spotkania znajdują coraz większe uznanie i są bardzo potrzebne zarówno ludziom starszym, jak i pokoleniu młodszemu, by uświadomić rolę, jaką pełnią w życiu rodziny i środowisku Seniorzy. Na zakończenie imprezy ogłoszono wyniki konkursu „Poetyckie życzenia dla Babci i Dziadka. Dwa pierwsze miejsca przyznano Michałowi Mackiewiczowi i Katarzynie Sierak, II miejsce zdobyła Magdalena Gołota, na III miejscu uplasowała się Joanna Zega. Wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Sierak, Mateusz Ferenc i Joanna Częścik.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »