Historia odbicia żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych z krasnosielckiego więzienia wkrótce na ekranach

Ekipa filmowa:
Reżyseria: Jerzy Zalewski Zdjęcia: Adam Sikora Scenografia: Jacek Ukleja Kostiumy: Elżbieta Radke Kierownictwo produkcji: Tomasz Miernowski Obsada aktorska: Krzysztof Zalewski (zwycięzca programu Idol), Mateusz Łasowski, Konrad Marszałek, Jerzy Połoński, Wojtek Żołądkowicz, Bartek Kotchedoff, Paweł Tomaszewski, Krzysztof Piątkowski, Sebastian Cybulski, Jan Urbański, Paweł Domalewski, Bartek Magdziarz, Szymon Sikora, Marcin Kwaśny, Maciej Kozłowski, Jerzy Światłoń, Julia Kamińska (obecnie znana jako serialowa „Brzydula”), Mariusz Bonaszewski, Katarzyna Bargiełowska, Marcin Troński, Sławomir Orzechowski, Piotr Bajor, Paweł Kukiz, Andrzej Chyra
Wywiad z reżyserem Jerzym Zalewskim: http://www.ospn.opole.pl/?p=art&id=287

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »