Złoto chłopców, srebro dziewcząt.

Szkołę Podstawową z Drążdżewa reprezentowały zwycięskie drużyny finału powiatowego tj. drużyna dziewcząt w składzie: Ela Tupacz, Olga Piotrak i Kinga Gałązka oraz chłopcy: Adrian Klik, Alan Jagodziński i Kamil Ptak. W grupie dziewcząt i chłopców startowało po 12 najlepszych zespołów z 6 powiatów, czyli po dwie najlepsze z każdego. Moi zawodnicy odnieśli wspaniały sukces! Dziewczęta w w/w składzie zajęły miejsce II (puchar, medale, dyplom), a drużyna chłopców zdecydowanie I miejsce. Zwycięstwo, to zapewniło awans do finału igrzysk, którego gospodarzem w roku bieżącym będzie Ostrołęka i Ciechanów.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »