Ku czci ofiar katastrofy samolotowej

13 kwietnia reprezentanci Gminy Krasnosielc w osobach wójta, sekretarza i przewodniczącego rady gminy przybyli pod bramę Pałacu Prezydenckiego, aby oddać hołd wszystkim, którzy zginęli w smoleńskiej katastrofie. Złożono symboliczne kwiaty i zapalono znicze pod pomnikiem księcia Józefa Poniatowskiego oraz w miejscu upamiętniającym oficerów Wojska Polskiego zamordowanych w Katyniu. Delegacja powitała kondukt żałobny z trumną Marii Kaczyńskiej na Krakowskim Przedmieściu. Wszędzie gromadziły się tu tłumy ludzi. Wszyscy nieprzerwanie składali kwiaty, zapalali znicze, modlili się za tych, których już nie ma wśród nas. Z pewnością ten niecodzienny widok stolicy na długo pozostanie w pamięci. Gmina Krasnosielc w obliczu tej niewyobrażalnej tragedii łączy się w głębokim żalu i smutku z rodzinami ofiar i całym polskim narodem.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »