Dzień Regionalny

24 maja odbył się Dzień Regionalny w krasnosieleckim przedszkolu. W jego organizację zaangażowali się rodzice, pracownicy oraz same przedszkolaki. Już rana na placu zabaw zrobiło się gwarno i słychać było wesołą muzykę. Imprezę otworzyła dyrektor PSP Pani Anna Godlewska. Następnie zaproszeni goście podziwiali urocze występy dzieciaków z Sypniewa, Krasnosielca i Amelina. Swoje muzyczne umiejętności prezentował zespół folklorystyczny „Młode Kurpie” z Jednorożca. Odbył się również przegląd wierszy „Moja mała ojczyzna”, oczywiście w wykonaniu najmłodszych. Uroczystości towarzyszyły bardzo interesujące wystawy starych przedmiotów oraz prac twórców ludowych. Wiele emocji budziła loteria fantowa. Podczas dobrej zabawy można było posilić się wyśmienitym żurkiem i kiełbaską z grilla. Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom, bez których wkładu impreza nie mogłyby odbyć się w takim wymiarze.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »