Rewitalizacja zbliża się ku końcowi

Dobiegają końca prace związane z odnowieniem krasnosielckiego parku. Dotychczas usunięto stare drzewa, na których miejscu pojawiają się nowe nasadzenia. Zniszczony chodnik zastąpiono pięknymi alejkami. Odnowiony zostanie pomnik Tadeusza Kościuszki. Nowy park będzie azylem dla najmłodszych, ponieważ już wkrótce powstanie tu plac zabaw. Aby zapewnić bezpieczeństwo korzystającym z tego miejsca, władze gminy planują zamontować system monitoringu. Dzięki inwestycji powstały też nowe miejsca parkingowe w centrum Krasnosielca. Przypominamy, że na realizację tej operacji przyznano gminie dotację w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »