Wkrótce w Krasnosielcu powstanie nowe boisko

Gmina rozpoczęła już prace związane z budową kolejnego obiektu sportowego, jakim będzie boisko z trawy naturalnej do gry w piłkę nożną wraz z boiskiem do piłki plażowej. Całość będzie stanowiła mały kompleks sportowy wraz z magazynkiem na sprzęt. Zostaną też zamontowane trybuny stacjonarne wyposażone w 156 siedzisk. Obiekt planuje przekazać się do eksploatacji w listopadzie br. wartość inwestycji wynosi 451800,00 zł, z czego 200 tys. stanowić będzie dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Realizacja tego zadania pozwoli na zwiększenie powszechności oraz dostępności sportu. Przyczyni się tym samym do stworzenia lepszych warunków rozwoju społeczności lokalnej, promocji zdrowia i aktywnych form wypoczynku.