Monitoring w Krasnosielcu

Zainstalowano nowe kamery jedną na szczycie budynku Urzędu Gminy, której zadaniem jest monitorowanie głównych ulic i skrzyżowań Krasnosielca oraz cztery w parku, które skierowane są na plac zabaw, wejście do GOK, częściowo na parking przed Urzędem Gminy, a także na okolice pomnika Tadeusza Kościuszki. Na monitoring gmina wydatkowała ok. 26 tys. zł. Przedsięwzięcie to obliguje nas do zamieszczenia informacji o monitoringu. Dlatego też przy wjazdach do Krasnosielca od strony Makowa Maz., Ostrołęki, Drążdżewa i Przasnysza zostaną zamontowane 4 znaki informujące o tym, że miejscowość jest monitorowana.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »