Rozpoczynamy budowę stołówki

Pomieszczenie to nie spełnia obowiązujących wymogów sanitarnych i jest warunkowo oddane do użytkowania. Inwestycja, o której mowa rozwiąże ten problem. Gmina złożyła wniosek o dofinansowania zadania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Niedawno otrzymaliśmy informację z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych o pozytywnej ocenie wykonalności. Był to ostatni etap oceny. Dokumenty niezbędne do podpisania umowy o współfinansowanie zadania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zostały już przekazane Mazowieckiej Jednostce. Teraz z niecierpliwością czekamy na dopełnienie formalności.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »