Biwak w Amelinie

Na zaproszenie Pani Krystyny do Amelina przybyły również dzieci z gminy Młynarze. Po śniadaniu i rozbiciu namiotów było mnóstwo gier i zabaw. Wieczorem odbyło się ognisko, podczas którego słuchano legend, gitarowych dźwięków, tańczono i śpiewano. Swoją obecnością zaszczyciły wszystkich władze naszej gminy w osobach Pawła Ruszczyńskiego i Tomasza Olszewika. Następnego dnia obozowicze wybrali się na pieszą wycieczkę do lasu. Wędrówka była wyczerpująca, bo trwała ok. 3 godziny, ale nikt nie narzekał na zmęczenie. Wszyscy powrócili z uśmiechem na ustach. Serdeczne podziękowania dla strażaków, którzy sumiennie pomagali przy rozbijaniu namiotów.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »