Przedszkolaki w Krainie Westernu

Dzieciaki z krasnosielckiego przedszkola odwiedziły Krainę Westernu. Padający deszcz nie zniechęcił maluchów do dobrej zabawy. Najpierw wszyscy gościli w namiocie tipi, w którym zostali uprzejmie podjęci przez indiańską parę. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści dotyczących historii, życia i tradycji Indian. Z ogromnym zapałem i wolą walki dzieciaki pokonały indiański tor przeszkód. Po wysiłku posiliły się pieczoną kiełbaską, a następnie spróbowały swoich sił w strzelaniu z łuku. Dużo radości wywołało zwiedzanie miejscowego mini zoo, skoki na trampolinie i przejażdżka na karuzeli. Po emocjonujących wrażeniach dzieci, choć zmęczone to bardzo szczęśliwe powróciły do swoich domów.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »