Święto Pieczonego Ziemniaka

Pierwszorzędnych wrażeń dostarczył uczestnikom grający na skrzypcach Wincenty Olbryś. Zainteresowanie najmłodszych wzbudziły liczne gry i zabawy. Święto Pieczonego Ziemniaka nie mogłoby się odbyć bez powszechnie lubianych piekasów, które jak zwykle cieszyły się ogromnym powodzeniem. Po okolicy rozchodził się zapach równie pysznej grochówki przygotowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich z Niesułowa. Na imprezę, oprócz lokalnej społeczności, przybyli licznie mieszkańcy gminy Sypniewo. Swoją obecnością gospodarzy zaszczycili min.: Senator – Krzysztof Majkowski, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Marian Krupiński, Burmistrz Makowa Mazowieckiego – Janusz Jankowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Sypniewo – Roman Gisztarowicz. Nie zabrakło również władz naszej gminy w osobach: Sekretarza – Pawła Ruszczyńskiego i Przewodniczącego Rady – Tomasza Olszewika.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »