Święto Niepodległości w Krasnosielcu

Przegląd w GOK poprzedziła Msza święta w intencji Ojczyzny, którą odprawiono w kościele parafialnym. Natomiast w trakcie przeglądu delegacja władz gminy, którą tworzyli Paweł Ruszczyński, sekretarz Gminy, Tomasz Olszewik, przewodniczący Rady Gminy oraz Kazimierz Mackiewicz, dyr. GOK oraz reprezentanci młodzieży szkolnej, złożyła kwiaty pod odrestaurowanym pomnikiem Tadeusza Kościuszki we parku gminnym w centrum Krasnosielca, a następnie przed pomnikiem Polski Walczącej przy kościele parafialnym oraz pomnikiem ,,Żołnierzy poległych w wojnach napoleońskich’’ w Drążdżewie. Tekst i fot. Antoni Kustusz

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »